TYFLOwtorki w Tyflolabie

Laboratorium Tyfloinformatyczne Politechniki Wrocławskiej wychodząc na przeciw potrzebom osób z dysfunkcją wzroku i ich bliskim oraz tym, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w temacie pomocy osobom słabowidzącym i niewidomym zaprasza na organizowane od maja 2018 TYFLOwtorki, które będą odbywać się w każdy pierwszy pracujący wtorek miesiąca.

W ramach spotkań prezentujemy dostępność Politechniki Wrocławskiej dla osób z dysfunkcją wzroku, sprzęt elektroniczny i komputerowy obecny w naszej pracowni integracyjnej, z której mogą korzystać wszyscy zainteresowani.

Na co dzień w naszej pracy wykorzystujemy różny sprzęt więc możemy sumiennie go zaprezentować z jego zaletami i wadami. Celem naszej inicjatywy jest doradztwo i rozwiązywanie problemów osób z dysfunkcją wzroku w zakresie nowych technologii i doboru sprzętu. Spotkania mają charakter indywidualny, dzięki czemu każdy ma nieograniczoną ilość czasu dostosowaną do swoich potrzeb.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 8 maja 2018 do Laboratorium Tyfloinformatycznego Politechniki Wrocławskiej, budynek D-21 pokój 005. Telefon kontaktowy: 71 320 3649